IRRESISTIBLE ME // CLIP IN HAIR EXTENSIONS

Komentarzy: 0 |
| |

Kilka miesięcy temu, szukając dobrej jakości naturalnych włosów do nowego „włosowego” projektu odezwała się do mnie firma Irresistible Me. Jako maniaczka wszystkiego związanego z włosami nie mogłam się nie zgodzić, ponieważ mają w swojej ofercie dosłownie wszystko- od clip-inów, przez kucyki po peruki.

Zdecydowałam się na pełen zestaw clipów w kolorze Golden Blonde. Dzięki filmie, który Irresistible Me udostępnia na swoim kanale YT bez żadnego problemu dobrałam pasujący odcień- co jest trudne przy moim dziwnym odcieniu blondu.

Włosy przyszły zapakowane w eleganckie pudełko (juz nie tak zgrabne po stycznością z firmą kurierską), w którym aktualnie je przechowuję.

IMG_7393

IMG_7397

Tutaj jest coś, co bardzo mi się spodobało- spotkałam się z tym pierwszy raz. Włosy są zapakowane w zaplombowaną torebkę z dwoma kieszeniami. Najpierw należy otworzyć małą, z jednym pasemkiem w wybranym kolorze- jeśli pasuje do naszych włosów, można śmiało otwierać drugą kieszeń. Jeśli zaś odcień jest zupełnie inny niż na głowie- dzięki nienaruszonej „dużej kieszeni” bez problemu dokonamy wymiany na inny kolor.

IMG_7400

Kilka informacji o samych włosach:

Co można z nimi robić:

Osobiście jestem nimi zachwycona i jeśli szukacie porządnych włosów do przedłużania tą metodą- polecam z czystym sumieniem 🙂

 Untitled-1

Irresistible Me postanowili podzielić się z Wami zniżką 10% na zakupy na ich stronie, dlatego przy zakupach użyjcie kodu „IrresistibleKasia”, aby uzyskać rabat 🙂

Na koniec zapraszam na mój film, gdzie pokazuję jak pełen zestaw prezentuje się na głowie:

 

x