Little Mix Perrie | Press-On Nails | Elegant Touch – RECENZJA

Komentarzy: 0 |
| |

Od wizyty w Dublinie minęło ok 35 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na przetestowanie sztucznych paznokci, które kupiłam. Ze 3 zestawów które nabyłam w Boots zdecydowałam się na te, które Perrie nazwała „hippie boho style with a rock’n’roll edge”.

 

*Aplikacja*

Jako że przy zakładaniu czegoś podobnego na paznokciach Aggie nie miałam żadnych problemów, sądziłam że aplikacja zajmie pięć minut. Niestety- te przykleja się za pomocą dwustronnych, silikonowych plasterków, nie kleju. Przez to, że owe plasterki są wielkości połowy standardowego paznokcia, duża część tipsa po prostu odstaje co widać na zdjęciach. Zdziwił mnie fakt, że nie przeszkadzało to przy czymkolwiek- czesaniu, pracy, gotowaniu itd.  Czyli bolały tylko oczy. W zestawie są 24 paznokcie w 12 różnych rozmiarach- mimo swoich, dość długich paznokci nie miałam żadnego problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru.

*Trwałość*

Plasterki okazały się bardzo mocne. Pierwszy puścił po 3 dniach, ale myślę że przy małej poprawce mogła bym je trzymać ok tygodnia. Biorę pod uwagę fakt, że moja praca nie polega na robieniu zdjęć jedzeniu- przez te 3 dni zwykły lakier odprysnął by mi kilka razy.

*Moja ocena*

4/5

Zdecydowanie polecam na wakacje- paznokcie trzymają się naprawdę dobrze, a przy okazji wyglądają niesamowicie. Niedługo biorę się za  „thorn in my side” od House of Holland 🙂

paz2

paz4

paz3

paz1

sunglasses: Sheinside